tekstil me fije qelqi riparimin ekran dritare patches

Emri i Produkteve: tekstil me fije qelqi ekran dritare riparim patches

Hyrje e shkurtër për të produkteve:

Tekstil me fije qelqi dritare riparim ekran patches është bërë nga plastike të veshura me fije qelqi fill njesh me endje dhe vendosjen e ngrohjes. Kjo është një material ideal për fluturojnë-provë, mushkonjë-provë dhe ventilimit në ndërtesat industriale dhe civile, e cila ka përparësi të jashtëzakonshme të tilla si zjarri-provë, korrozioni-rezistente, të ftohtë rezistente, rezistent ndaj nxehtësisë, i cili nuk ndryshket, shkojnë mykur ose të shkojnë i ngrënë nga mola, dhe është e lehtë për të pastruar dhe të larë me strukturë të qëndrueshme, ventilim dëshirueshme, jetë të gjatë shërbimi, forca të lartë dhe është lakimi-rezistente, etj ..

Specifikimet e produkteve: arna riparimin e tekstil me fije qelqi ekran dritare

20 nga 20 rrjetë / inç, 20 nga 18 rrjetë / inç, 18 nga 18 rrjetë / inç, 18 nga 16 rrjetë / inç, 18 nga 14 rrjetë / inç, 16 nga 16 rrjetë / inç, 16 nga 14 rrjetë / inç, 14 nga 14 rrjetë / inç etj

Ngjyrat e produkteve: gri, e zezë, e bardhë, jeshile, e verdhë dhe gri e bardhë.

Gjerësia e Produkteve: 5 "-114".

Shënim: Ngjyrat, gjerësia dhe gjatësia e rrotullon mund të personalizohet ndryshe dhe të përpunuara në përputhje me kërkesat e klientëve.

 


Ora Post: Apr-28-2018

WhatsApp Online Chat!