PVC veshura tekstil me fije qelqi fluturojnë neto ekran

Detail Product

Produkt Tags

Lloji:
Door & Window Screen s, i thjeshtë endje
Vendi i origjinës:
Hebei, China (Mainland)
Emri Markë:
Huili
Numri Modeli:
18FWS06J
Screen tyl Materiali:
tekstil me fije qelqi
Ngjyrë:
Zi, Gray, Qymyr druri, etj
Mesh:
18 cm 16, 18 cm 14, 20 cm 20, 20 cm 22, 24 cm 24, etj
tel:
0.28mm
materiali:
33% Fiberglass + 66% PVC
Feature:
provë insekteve
Pesha:
80g - 150g / m2
më të gjerë:
3m
Length:
10m / 30m / 50m / 100m, etj
Sample:
falas

Packaging & dorëzimit

detajet Paketimi
Koha e dërgimit
15 ditë

PVC veshura tekstil me fije qelqi fluturojnë neto ekran

 

produkt Hyrje

Fiberglass shfaqjen e insekteve  is woven from PVC coated single fiber. Tekstil me fije qelqi shfaqjen e insekteve bën material ideal në ndërtesa industriale dhe bujqësore për të mbajtur larg fluturojnë, mushkonjë dhe insektet e vogla apo për qëllime të ventilimit. Ekran Tekstil me fije qelqi insekteve ofron veti të shkëlqyera të rezistencës zjarrit, rezistenca korrozioni, rezistencë për ngrohje, pastrim të lehtë, ventilim të mirë, forca të lartë, struktura të qëndrueshme, etj

 

Specifikim

 

tekstil me fije qelqi insektet Screen  
rrjetë peshë material type Woven I gjerë gjatësi Ngjyrë
18 cm 16 120g PVC veshura fije fije qelqi endura Plain 0.5 deri 3.0M

30m / 50m,

100m / 200m / 300m, etj

Black / Gray,

Bardhë / Gjelbër / Brown

115g
110g
105g
100g

 

Features

 • Projektuar për t'i bërë ballë ajrit kripë, tymi industrial dhe të gjitha klimat
 • Madhe për dritare, dyer, oborre, gazebos dhe dhoma ekran
 • nuk do të rrudhë, dent ose zhdërvjell
 • Rezistent ndaj zjarrit dhe gërryerjes
 • Mbron shtëpinë tuaj kundër insekteve dhe dëmtuesve të tjerë
 • Instalimi është e shpejtë dhe e lehtë
 • madhësi rrjetë është 18 x 16
 • image Mesh treguar nuk është në shkallë

 

prodhimi Flow

 

Packaging & Shipping

Tekstil me fije qelqi Window Details Screen Paketimi,

 

 

Paketa Standard: qese plastike për çdo roll, pastaj 4/6/8 rrotullon në një qese të endura.

Nga rruga, kartoni ose paletë është ok.

 

Raporti provë

 

kompania e Informacionit

 • Wuqiang Qarkut Huili tekstil me fije qelqi Co Ltd, u themelua në 2008.
 • Ne  jemi të specializuar në prodhimin e produkteve tekstil me fije qelqi ekran.
 • 150 punonjës në total. 
 • 8 grupe të linjës të prodhimit PVC fije tekstil me fije qelqi.
 • 100 grupe të makinave të endura.
 • Prodhimi i ekranit tekstil me fije qelqi është 70000sqm në ditë.

Na kontaktoni

 


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !