Контактирајте не

Wuqiang округот Huili стаклени влакна копродукции, ООД

адреса

Jieguan Wuqiang округот Hengshui, Hebei, Кина

Е-пошта

admin@huilifiberglass.com

huilifiberglass@hotmail.com

телефон

Тел : + 86-318-3731676

Факс : + 86-318-3731677

телефон: + 86-15203284666

WhatsApp : + 86-15203284666

часа

Понеделник-Петок 9ч 6 часот наутро за да се
Сабота 10ч 2 часот попладне за да се
Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Интернет разговор!