поправка прозорец на екранот закрпи фиберглас

Име на производи: фиберглас прозорец на екранот поправка закрпи

Краток вовед на производи:

екран поправка закрпи фиберглас прозорец е направен од пластика обложени стаклени влакна monofil преку ткаење и топлина поставување. Тоа е идеален материјал за мува-доказ, комарец-доказ и вентилација во индустриските и државните згради, која има извонредни предности како што се пожар-доказ, отпорни на корозија, ладно отпорни, отпорни на топлина, што не 'рѓа, оди мувлосана или оди молци изедена, и е лесно да се чистат и мијат со стабилна структура, пожелно вентилација, долг живот, висока јачина и се отпорни на свиткување и сл ..

Спецификации на производи: поправка фиберглас прозорец на екранот закрпи

20 од 20 решетката / инчи, 20 од 18 решетката / инчи, 18 од 18 решетката / инчи, 18 од 16 решетката / инчи, 18 од 14 решетката / инчи, 16 до 16 решетката / инчи, 16 од 14 решетката / инчи, 14 од 14 решетката / инч итн

Боите на производи: сива, црна, бела, зелена, жолта и сива.

Ширина на производи: 5 "-114".

Забелешка: Боите, ширина и должина на ролни може да се прилагоди на друг начин и се обработуваат во согласност со барањата на клиентите.

 


Време на мислењето: Април-28-2018

WhatsApp Онлајн Chat!