за нас

Wuqiang округот Huili фиберглас копродукции, Ltd е основана во 2008 година и се наоѓа во округот wuqiang, Hengshui, Hebei Кина. Најголемата база на производство на фиберглас прозорец screen.With години на развој, стана интегриран претпријатие со истражување и развој, производство, продажба, извоз и соработка. Со голема крпа инспекција машини, обликување машини и други напредни производство средни опрема.

Компанијата специјализирана за производство на фиберглас производи. Имаме повеќе од 150 вработени. Вклучувајќи 7 технички персонал. Ние имаме свои напредни опремата за производство, 5 сета на производна линија ПВЦ фиберглас предиво, 70sets на плетени машини. На излез од фиберглас инсекти екран на 270, 000 квадратни метри месечно, фиберглас предиво на 1800 метрички тони месечно, ние се продаваат нашите производи на домашниот и меѓународниот пазар. Со својата стабилна одличен квалитет и прифатлива цена, широко се користат во индустријата, земјоделството, сточарството, хортикултурата, архитектура и други области, ужива добар углед во земјата и во странство.

Ние сме посветени на иновации, прва класа производи и услуги од прва класа. Се надеваме дека ќе се воспостави долгорочна соработка со клиенти од целиот свет, и заедно да се изгради посилен фиберглас индустрија.

b05b942c

WhatsApp онлајн разговор!