КАТЕГОРИИ

Избрана Производи

за нас

Wuqiang округот Huili фиберглас копродукции, Ltd е основана во 2008 година и се наоѓа во округот wuqiang, Hengshui, Hebei Кина. Најголемата база на производство на фиберглас прозорец screen.With години на развој, стана интегриран претпријатие со истражување и развој, производство, продажба, извоз и соработка. Со голема крпа инспекција машини, обликување машини и други напредни производство средни опрема.

 

Прочитај повеќе

Вести & Настани

WhatsApp онлајн разговор!