KATEGORITË

Produkte Featured

Rreth nesh

Wuqiang Qarkut Huili tekstil me fije qelqi Co Ltd, u themelua në vitin 2008, dhe ishte vendosur në qarkun Wuqiang, Hengshui, Kinë Hebei. Baza e madhe e prodhimit të viteve tekstil me fije qelqi dritare screen.With të zhvillimit, është bërë një ndërmarrje e integruar me kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin, shitjen, eksportet dhe bashkëpunimit. Me një pjesë të madhe makina të inspektimit leckë, makina formësimin dhe të prodhimit të avancuar të mesme pajisje të tjera.

 

Lexo më shumë

Lajme dhe ngjarje

WhatsApp Online Chat!