Rreth nesh

Wuqiang Qarkut Huili tekstil me fije qelqi Co Ltd, u themelua në vitin 2008, dhe ishte vendosur në qarkun Wuqiang, Hengshui, Kinë Hebei. Baza e madhe e prodhimit të viteve tekstil me fije qelqi dritare screen.With të zhvillimit, është bërë një ndërmarrje e integruar me kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin, shitjen, eksportet dhe bashkëpunimit. Me një pjesë të madhe makina të inspektimit leckë, makina formësimin dhe të prodhimit të avancuar të mesme pajisje të tjera.

Kompania e specializuar në prodhimin e produkteve tekstil me fije qelqi. Ne kemi më shumë se 150 punonjës. Duke përfshirë edhe 7 personelit teknik. Ne kemi vet pajisje të përparuara të prodhimit, 5 grupe të linjës të prodhimit PVC tekstil me fije qelqi fije, 70sets të makinave të endura. Prodhimi i ekranit insekteve tekstil me fije qelqi në 270, 000 metra katror në muaj, fije tekstil me fije qelqi në 1800 tonë metrikë në muaj, ne kemi shitur produktet tona në tregun e brendshëm dhe ndërkombëtar. Me cilësinë e tij të qëndrueshme të shkëlqyera dhe çmim të arsyeshëm, e përdorur gjerësisht në industri, bujqësi, blegtori, kopshtari, arkitekturës dhe fusha të tjera, të gëzojnë një reputacion të mirë në shtëpi dhe jashtë vendit.

Ne jemi të angazhuar për risi, produkte të klasit të parë, dhe shërbimet të klasit të parë. Ne shpresojmë që të krijojë partneritet afatgjatë me klientët nga e gjithë bota, dhe së bashku të ndërtuar një industri të fortë tekstil me fije qelqi.

b05b942c

WhatsApp Online Chat!